تور کانادا | تور تضمینی کانادا

کانادا (به انگلیسی: Canada) کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است که از ده استان و سه قلمرو تشکیل شده‌است. این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده است. کانادا با مساحت ۹٫۹۸ میلیون کیلومتر مربع، دومین کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است. مرز مشترک کانادا با ایالات متحده، بلندترین مرز زمینی در جهان است. بخش زیادی از خاک کانادا به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال، خالی از سکنه است.[نیازمند منبع] در زبان فارسی، نام کانادا بر اساس تلفظ فرانسوی آن رواج یافته‌است.

ویزای مولتی 5 سال کانادا

ویزای مولتی کانادا ، ویزای 5 ساله ای است که دولت کانادا از سال 2015 ، برای بیشتر درخواست کنندگان ویزای توریستی کانادا صادر میکند . شاید شما نیز متقاضی ویزای کانادا باشید ، اما راه های اخذ ان را نمیدانید. و نیز با اطلاعات غلطی که متاسفانه برخی از همکاران ما به علت نداشتن اطلاعات کافی، ممکن است به شما بدهند، دچار اشتباه و یا سردرگرمی شده‌ باشید و یا ممکن است تا برای اخذ ویزای مولتی کانادا از شما درخواست وجه بسیار بالایی کنند . عفیف گشت سعی دارد تا با دادن اطلاعات صحیح در این مورد، شما را در برداشتن گامی صحیح در این راه یاری رساند تا به علت نداشتن اطلاعات کافی در این مسیر، مجبور به پرداخت هزینه‌های هنگفت و سرسام‌آوری برای ویزای ۵ ساله کانادا نشوید .

نکات مهم :

دقت کنید که از شما در سفارت کانادا، به غیر از انگشت‌نگاری هیچ مصاحبه‌ای صورت نخواهد پذیرفت. اینجاست که اهمیت نحوه پرکردن فرم ویزا بر شما آشکار خواهد شد.

شما باید ثابت کنید که در طول اقامت در خاک کانادا، به راحتی می‌توانید هزینه‌های خود و تمامی افراد تحت تکفل خود را به راحتی پرداخت کنید. لطفا دقت کنید که سفارت کانادا، در این مورد هیچ نرمشی ندارد. پس اگر، موجودی حساب بانکی شما، مبلغ کافی نیست، سفر را به تعویق بیندازید.

برای نشان دادن وابستگی مالی، شغل شما و فعالیت‌های اقتصادی شما، می‌تواند دلیل بسیار موجهی برای این مهم باشد. مبتکر باشید و هر نوع فعالیت اقتصادی و یا سندی که وابستگی مالی شما را به کشورتان اثبات می‌کند، به افسر ویزا نشان دهید.

دقت کنید صدور ویزا به تنهایی برای ورود به خاک کانادا کافی نیست. هنگام ورود، افسر گمرک یا اداره مهاجرت از شما سوالاتی خواهند پرسید تا مطئن شوند تا همچنان شرایط فوق را دارید، و قصد ماندن بیش از مدت مقرر را نخواهید داشت. دقت کنید در هر سال تنها ۶ ماه حق اقامت در خاک کانادا را خواهید داشت. با ویزای ۵ ساله کانادا تا ۵ سال، شما می‌توانید به این رویه و بدون نیاز به ویزای مجدد، در خاک کانادا رفت و آمد کنیم.

پس از طی این مراحل، نامه انگشت نگاری در اختیار شما قرار داده می شود و شما تا یک ماه فرصت دارید به محل موردنظر مراجعه نمایید.

بعد از انجام انگشت نگاری باید منتظر جواب سفارت بود. ممکن است در همان روز اول، جواب نهایی اعلام شود و یا ممکن است تا چندین ماه طول بکشد. در هر صورت، بلافاصله پس از صدور جواب نهایی، شما را در جریان خواهیم گذاشت. اگر خدایی ناکرده جواب منفی باشد، نامه سفارت مبنی بر رد درخواست در اختیار شما قرار داده می شود و اشکالاتی که به پرونده گرفته شده توضیح داده می شود .

اگر هم جواب مثبت باشد به شما اطلاع میدهیم که پاسپورتتان را برای صدور ویزا در اختیار ما قرار دهید. در این زمان هم شما تا یک ماه فرصت دارید تا گذرنامه را به سفارت تحویل دهید. با توجه به اینکه در حال حاضر ویزاها مطابق با اعتبار پاسپورت، تاریخ میخورد؛ توصیه میکنیم در صورتیکه گذرنامه اعتبار زیادی ندارد، آن را تعویض نمایید

پروسه ارسال گذرنامه به سفارت و برگشت آن “پیکاپ” معمولا حدود یک الی دو هفته زمان میبرد.

تور های کانادا