تریسارا (Trisara)

سایت تریپ ادوایزر با پایان یافتن سال ۲۰۱۶ لیست بهترین هتل های جهان در هر کشور را معرفی کرده. هتل ۵ ستاره تریسارا در جزیره پوکت در تایلند عنوان بهترین هتل را در کشور تایلند به خود اختصاص داده است.
این هتل دارای موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی می باشد، هتل در یک خلیج اختصاصی قرار دارد که تنها ۱۲ دقیقه پیاده با ساحل فاصله دارد.
هتل دارای امکانات رفاهی بسیار خوبی می باشد، از جمله؛ ترانسفر رایگان به فرودگاه، خدمات کامل اسپا،باشگاه و …
اتاق های هتل دارای منظره گسترده به دریا می باشند که مهمانان می توانند به آرامشی وصف ناپذیر دست پیدا کنند. مهمانان می توانند غذاهای بسیار لذیذی را در رستوران هتل سرو کنند، همچنین هتل مکانی باز با دید به دریا و یا در میان انبوه درختان نخل را برای سرو غذا فراهم کرده است تا مهمانان از غذا خوردن در این مکان ها لذت ببرند.
این هتل لوکس انواع تفریحات آبی مانند، موج سواری، غواصی، قایق رانی و … را برای مهمانان فراهم آورده است.
فاصله هتل تا شهر پوکت تنها ۴۵ دقیقه می باشد.
مطلب فوق نمونه ای کو چک از امکانات بسیار زیاد این هتل می باشد که مهمانان با ورود به این هتل با آن روبه رو می شوند، در پایان یکی دیگر از ویژگی های این هتل چند زبانه بودن کارکنان این هتل می باشد(چینی، فرانسوی، آلملنی، انگلیسی).

1-top-hotels-thailand-in-20162-top-hotels-thailand-in-20163-top-hotels-thailand-in-20164-top-hotels-thailand-in-20165-top-hotels-thailand-in-20166-top-hotels-thailand-in-20167-top-hotels-thailand-in-2016

منبع : checkhotel.ir