بسیاری از پارک های ملی در فصل تابستان شلوغ و پر رفت و آمد هستند، ولی آرامش و زیبایی که در فصل زمستان در پارک های ملی وجود دارد بی نظیر می باشد. عفیف گشت در مطلب زیر قصد دارد زیباترین پارک های ملی در فصل زمستان را به شما معرفی کند.

با ما همراه باشید تا با این پارک ها آشنا شوید؛

 

زیباترین پارک های ملی در زمستان

1- پارک ملی دریاچه کراتر (Crater Lake National Park)

این دریاچه یک دریاچه آتشفشانی در اورگن واقع در غرب آمریکا است. این دریاچه به دلیل آب عمیق و شفاف خود شهرت دارد. این پارک در فصل زمستان پوشیده از برف می باشد که در فصل گرم آب دریاچه را تامین می کند.

2- پارک ملی یوسیمیتی (Yosemite National Park)

پارکی طبیعی که در ۱۸۹۰ تأسیس شده است. این پارک در ایالت کالیفرنیا در ایالات متحده آمریکا می باشد. این پارک نخستین پارک ملی در ایالات متحده آمریکا است که بیش از ۲۰۰ گونه گیاهی و جانوری را در خود جای داده است. درختان غول پیکر این پارک در فصل زمستان پوششی از برف را بر روی خود می بینند. قلعه ها و فضای پارک در فصل زمستان منظره ای را به وجود می آورد که در کمتر نقطه ای از جهان قابل دیدن است.

3- پارک ملی گراند تیتون (Grand Teton National Park)

یک پارک ملی در ایالت وایومینگ در رشته کوه تیتان در آمریکا. قسمت اعظمی از زمین های این پارک هدیه و وقف سرمایه شخصی فرزند ارشد جان راکفلر، جان دی. راکفلر پسر، به سازمان پارک‌های ملی آمریکا بود. بسیاری از افرادی که به دنبال هیجان در فصل زمستان می باشند به این پارک می روند.

4- پارک ملی کوه رینیر (Mount Rainier National Park)

پارک ملی کوه رینیر یا پارک ملی ماونت رینیر نام پارکی طبیعی در ایالت واشینگتن در ایالات متحده آمریکا است. اطراف این پارک را یخچال های طبیعی فرا گرفته و در فصل زمستان تمام پارک پوشیده از برف می باشد.

5- پارک ملی برایس کنیون (Bryce Canyon National Park)

پارک ملی برایس کنیون پارکی طبیعی در ایالت یوتا در ایالات متحده آمریکا است. این پارک بیشتر شبیه یک آمفی تئاتری از صخره های و درختان خاص می باشد. ترکیب رنگ این پارک ملی در زمستان بسیار دیدنی و جذاب است.

منبع: www.10best.com