مکان های زیبا و دیدنی همواره ساحل ها و جنگل ها ی گرمسیری نمی باشند. بسیاری فصل زمستان را برای مسافرت ترجیح می دهند. اگر شما فردی هستید که در آب و هوای سرد زندگی نکرده اید و شرایط سفر به مکان های سرد سیر را ندارید پیشنهاد نمی شود به این مکان ها بروید و یا سفر در زمستان را تجربه کنید. عفیف گشت در مطلب زیر قصد دارد بهشت های زمستانی روی زمین را به شما معرفی کند.

با ما همراه باشید تا با این مکان ها آشنا شوید؛

 

بهترین کشورهای دنیا برای بازدید در زمستان 2020

1- کانادا (Canada)

شاید بتوان گفت بهترین فصل کانادا زمستان های آن می باشد. کوهنوردی تفریح مورد علاقه مردم کانادا در فصل زمستان می باشد و همچنین از سراسر دنیا برای فتح قلعه های زمستانی کانادا به این مکان سفر می کنند. اسکی روی سخ، ماهیگیر در دریاچه یخی، سوارکاری و … از دیگر تفریحات این کشور در فصل زمستان می باشد.

2- ژاپن (Japan)

هر فصل در کشور ژاپن اتفاق خاصی رخ می دهد. شکوهای گیلاس در بهار، جشنواره های تابستانی، برگ های رنگارنگ در پاییز و اسکی و اسنوبرد در زمستان. شما می توانید در فصل زمستان در جشنواره های زمستانی شرکت کنید و از این فصل لذت ببرید.

3- نروژ (Norway)

نروژ یکی از بهترین مکان ها دنیا برای تماشای شفق های قطبی می باشد. بسیاری از سراسر دنیا تنها برای تماشای این نورهای زیبا به نروژ سفر می کنند. سورتمه سوار سرگرمی مورد علاقه مردم این منطقه در فصل زمستان است.

4- ایالات متحده (United States)

کوه های راکی و آلاسکا محبوب ترین مقاصد سفر در فصل زمستان آمریکا می باشد. اسکی روی یخ، رفتن به پارک های پوشیده از برف و … تنها بخشی از تفریحات زمستانی این منطقه است.

5- سوئیس (Switzerland)

بیشتر افراد برای ورزش های زمستانی در این فصل به سوئیس سفر می کنند ولی زمستان ها در سوئیس جنبه های فرهنگی گوناگونی نیز دارد. شما می توانید در فستیوال های زمستانی سوئیس نیز شرکت کنید.

6- قطب جنوب (Antarctica)

مکانی در انتهای جهان با سرمایی فوق العاده. تمام افرادی که به این منطقه سفر کرده اند از تجربه های بی نظیر خود صحبت می کنند. زیبایی وصف ناپذیر، سکوت مطلق و حیوانات قطبی.

7- نیوزلند (New Zealand)

در زمستان جاده های نیوزلند از شهرت بالایی برخوردار می باشند. زیبایی رانندگی در مکان هایی پوشیده از برف و رسیدن به دریا و تماشای نهنگ ها. اسنوبرد ورزش مورد علاقه مردان این سرزمین در فصل زمستان می باشد.

8- اتریش (Austria)

یکی از کشورهای کلاسیک اروپا برای سفرهای زمستانی. شما می توانید در این کشور به تنهایی به روستاها و جنگل ها بروید و منظره های بی نظیر لذت ببرید.

9- شیلی / آرژانتین (Chile/Argentina)

ترکیب این دو کشور در فصل زمستان بسیار جذاب می باشد. این دو کشور در فصل زمستان به صورت مشترک پیست های اسکی خود را به روی گردشگران باز می کنند.

10- ایسلند (Iceland)

روزهای کوتاه و شب های طولایی خاصیت زمستان های ایسلند می باشد. شما می توانید در این کشور شب ها به تماشای نورهای شمالی بنشینید.

منبع: www.traveller.com