در طول سالیانی که ما مشغول کار هستیم افراد زیادی به ما مراجعه می کنند و دلیل ریجکت شدن ویزای خود را جویا می شوند، عفیف گشت به این نتیجه رسید که عدم اطلاع از شرایط ریجکتی باعث شده بسیاری به مشکل بخورند. ما در مطلب زیر قصد داریم که مهم ترین دلایل ریجکتی ویزای کانادا را به شما معرفی کنیم.

با ما همراه باشد تا با این دلایل آشنا شوید؛

 

دلایل اصلی ریجکت شدن ویزای کانادا

متاسفانه بسیاری از همکاران ما برای بدست آوردن پول بیشتر متقاضیان را سردرگم می کنند. ما به طور خلاصه و مفید قصد داریم اطلاعات لازم را برای اخذ ویزای کانادا را در اختیار شما قرار دهیم.

در چنید سالی که ما برای ویزا های کانادا اقدام می کنیم تا به امروز متقاضی نداشته ایم که شرایط زیر را رعایت کرده باشد و ویزای آن ریجکت شده باشد.

این دلایل عبارتند از :

1- متقاعد نکردن افسر مهاجرت در خصوص بازگشت به وطن و یا کشور مبدا پس از پایان مدت اقامت.
یکی از مهمترین دلایل ریجکتی همین موضوع می باشد. فرد در زمان برخورد با افسر مهاجرت ممکن است دچار نقص مدارک باشد و افسر مهاجرت این موضوع را از فرد جویا شود و فرد متقاضی نتواند پاسخ مناسبی دهد.

2- بیان نادرست انگیزه و دلایل سفر به کانادا.
فرد در فرم مورد نظر انگیزه سفر خود را به درستی بیان نکرده و یا به دلیلی مبهم یا نامربوط قصد سفر به کانادا را دارد.

3- نداشتن سفرهای خارجی و یا کم بودن آن.
یکی از دلایل مهم در ریجکتی ویزای کانادا سفید بودن پاسپورت می باشد. در هنگام اقدام برای ویزای کانادا سفرهای 10 سال اخیر متقاضی بسیار مهم می باشد. ما از منتقاضیانی که مراجعه می کنند برای اخذ ویزای کانادا درخواست می کنیم در صورت سفید بودن پاسپورت قبل از اقدام به ویزا حتماً چند سفر خارجی بروند، از نظر ما داشتن حداقل یک مهر ویزای شینگن در داخل پاسپورت برای اخذ ویزای کانادا اجبرای می باشد.

4- ناقص بودن مدارک مالی و نداشتن تمکن مالی

5- نداشتن برنامه درست و مشخص برای سفر.
یکی دیگر از دلایل ریجکتی این است که متقاضی نمی تواند افسر مهاجرت را قانع کند که برنامه منظمی دارد. این برنامه شامل رزرو هتل، پرواز و … می باشد و یا در صورت داشتن مکان یا اقوامی در کانادا باشد دعوت نامه از سوی آن ها داشته باشد.

برای اطلاع بیشتر از چگونگی اخذ ویزای کانادا با مشاورین ما تماس بگیرید.