عفیف گشتعفیف گشت

By signing up, I agree to AfifGasht Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

عفیف گشتعفیف گشت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور سریلانکا از ۲۸ آبان پرواز ایرعربیا

پرواز

پرواز : ایرعربیا

تاریخ

۶شب و ۷روز : از ۲۱ آبان

شماره

شماره تماس : ۵۰-۸۸۹۷۸۲۴۱

کپی صفحه پاسپورت با حداقل اعتبار ۷ ماه – گذرنامه جداگانه برای تمامی مسافران (حتی کودکان و نوزادان) الزامی بوده و اخذ رویداد به صورت مستقل برای هرفرد مصورت می پذیرد.

خدمات: پرواز باهواپیمایی ایرعربیا – اقامت در هتل های ۵* لوکس با صبحانه – ترانسفر فرودگاهی – بیمه مسافرتی – هرشهر یک گشت کامل همراه با لیدرفارسی زبان

نکات ضروری: داشتن گذرنامه برای هرنفر الزامی است- کلیه  پروازها و هتل ها چارتر و غیرقابل کنسلی و استرداد می باشد- نرخ کودک زیر دوسال ۱۹۵.۰۰۰ تومان می باشد – مسئولیت  کنترل پاسپورت و ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر می باشد.

درصورت تمایل مسافر به UALL بودن  ۲شب  آخر در هتل بنتوتا مبلغ ۲۹۰.۰۰۰ تومان  بابت بزرگسال و ۲۰۰.۰۰۰ تومان بابت کودک به پکیج اضافه می شود.

توضیحات:

  1. ویزا به صورت ARRIVAL صادر می گردد و هزینه ۴۰ دلار در مرز از مسافر دریافت می گردد.
  2. به محض ورود اتاق در اختیار مسافر قرار می گیرد و روزهای پایانی اتاق تا زمان ترانسفر در اختیار مسافر می باشد.
  3. تمامی ورودیه گشت ها به عهده آژانس می باشد و هیچ هزینه از مسافر تقاضا نمی گردد.
  4. پرواز ایرعربیا بدون کترینگ(پذیرایی در پرواز) می باشد و در صورت اضافه کردن کترینگ مبلغ ۲۰ درهم به تور اضافه می گردد.

مدارک مورد نیاز:

کپی صفحه پاسپورت با حداقل اعتبار ۷ ماه – گذرنامه جداگانه برای تمامی مسافران (حتی کودکان و نوزادان) الزامی بوده و اخذ رویداد به صورت مستقل برای هرفرد مصورت می پذیرد.

  1. توضیحات: پرواز از فرودگاه امام به شارجه و از شارجه به کلمبو می باشد(هر هفته جمعه رفت) در طی پرواز برگه هایی داده می شود که مسافرین موظف به پرکردن مشخصات آن برای گرفتن ویزای (ON ARRIVEL) سریلانکا در بدو ورود ( که هزینه آن برعهده مسافر) می باشند، بعد از  رسیدن به فرودگاه BANDARANAIKE شهر کلمبو و انجام تشریفات گمرکی و غیره و تهیه سیم کارت تلفن به سمت هتل حرکت می کنیم که حدود ۴۵ دقیقه فاصله بین هتل و فرودگاه می باشد. روز اول: به محض رسیدن به هتل و صرف صبحانه اتاقها را تحویل می گیریم برنامه بع از ظهر آزاد می باشد. روز دوم: بعد از صرف صبحانه گشت شهری کلمبو که شامل معبد گانگارا مایا بازارچه های خرید پتا و بندر کلمبو، بازدید از میدان استقلال می باشد انجام می گیردد. روز سوم: صرف صبحانه حرکت به سمت بنتوتا در بین مسیر از اسپایس گاردن که شامل چای و دارچین و ادویه جات است( درصورت امکان) و رسیدن به بنتوتا و تحویل اتاق و بقیه روز آزاد روز چهارم:صرف صبحانه و بازدید از محل نگهداری لاک پشت های گشت دریاچه مادو WATER SPORT ( ورزش های آبی) روز پنجم:صرف صبحانه – استفاده از امکانات هتل – وقت آزاد روز ششم:صرف صبحانه و تحویل اتاق در ساعت ۱۴ – حرکت بسمت کلمبو – گشت خرید در کلمبو – صرف شام (بر عهده خود مسافران) و ترانسفر به فرودگاه و کلیه ورودی ها به عهده مسافر است.
شهر هتل درجه مدت اقامت دو تخته یک تخته کودک ۱۲-۶ کودک ۶-۲
COLOMBO GALADARI SRILANKA ☆☆☆☆ ۳ ۲.۴۵۰.۰۰۰

 

 

۲.۹۴۰.۰۰۰ ۱.۹۸۰.۰۰۰ ۱.۵۹۰.۰۰۰
BENTOTA CITRUS WASKADUWA ☆☆☆☆☆ ۳
COLOMBO CINNAMON LAKESIDE ☆☆☆☆☆ ۳ ۲.۶۳۰.۰۰۰ ۳.۱۶۰.۰۰۰ ۲.۰۸۰.۰۰۰ ۱.۶۵۰.۰۰۰

 

BENTOTA HERITANCE AHUNGALLA ☆☆☆☆☆ ۳
COLOMBO CINNAMON LAKESIDE ☆☆☆☆☆ ۳ ۲.۶۸۰.۰۰۰ ۳.۲۳۰.۰۰۰ ۲.۰۸۰.۰۰۰ ۱.۶۵۰.۰۰۰
BENTOTA CINNAMON BEY ☆☆☆☆☆ ۳
خبر نامه عفیف گشت
آخرین آفر ها و نرخ های ویژه در خبرنامه عفیف گشت
اطلاعات شما به هیچ وجه در اختیار دیگران قرار نمیگیرد .